WB4P140HA1
WB4P140HA1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 140POS R/A 0.5MM GOLD
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PCI Express/PCI Connectors 14P Plug Bd-Bd 0.5mm.
Інші пропозиції WB4P140HA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WB4P140HA1 Виробник : JAE Electronics general_en.cfm?l_code=EN&series_code=WB4 PCI Express/PCI Connectors 14P Plug Bd-Bd 0.5mm