WB4S140HA1
WB4S140HA1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 140POS R/A GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 140
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.541" (13.75mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 140POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 140, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.541" (13.75mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WB4S140HA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WB4S140HA1 Виробник : JAE Electronics general_en.cfm?l_code=EN&series_code=WB4 PCI Express/PCI Connectors 14P Sckt Bd-Bd 0.5mm