WBNCSAC20-2OZ
WBNCSAC20-2OZ SRA Soldering Products
Packaging: Spool
Diameter: 0.020" (0.51mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 25 SWG
Composition: Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5)
Type: Wire Solder
Melting Point: 430°F (221°C)
Form: Spool, 2 oz (56.70g)
Part Status: Active
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEAD FREE NO-CLEAN FLUX CORE SIL, Packaging: Spool, Diameter: 0.020" (0.51mm), Wire Gauge: 24 AWG, 25 SWG, Composition: Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5), Type: Wire Solder, Melting Point: 430°F (221°C), Form: Spool, 2 oz (56.70g), Process: Lead Free, Flux Type: No-Clean, Part Status: Active.