WBNCSAC31-35G
WBNCSAC31-35G SRA Soldering Products
tds-wbncsac.pdf
Виробник: SRA Soldering Products
Description: SAC 305 POCKET PACK 35 GRAMS .03
Packaging: Tube
Diameter: 0.031" (0.79mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 25 SWG
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: SAC 305 POCKET PACK 35 GRAMS .03, Packaging: Tube, Diameter: 0.031" (0.79mm), Wire Gauge: 24 AWG, 25 SWG, Composition: Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5), Type: Wire Solder, Process: Lead Free, Flux Type: No-Clean, Part Status: Active.