WBNCSAC32
WBNCSAC32 SRA Soldering Products
Packaging: Spool
Diameter: 0.032" (0.81mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 21 SWG
Composition: Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5)
Type: Wire Solder
Melting Point: 430°F (221°C)
Form: Spool, 1 lb (454 g)
Process: Lead Free
Flux Type: No-Clean
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LEAD FREE NO-CLEAN FLUX CORE SIL, Packaging: Spool, Diameter: 0.032" (0.81mm), Wire Gauge: 20 AWG, 21 SWG, Composition: Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5), Type: Wire Solder, Melting Point: 430°F (221°C), Form: Spool, 1 lb (454 g), Process: Lead Free, Flux Type: No-Clean.