WCM 2012F2SV-161T03
WCM 2012F2SV-161T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM2012F2SV Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 350mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz.