WCM1211F-102T60-M
WCM1211F-102T60-M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM1211F-SERIES-M.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 6A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.252" (6.40mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 14mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.