WD2F100WB5AR400 JAE Electronics
?topics_id=66821&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 104 (100 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 104 (100 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.