WD2F144WB2R250
WD2F144WB2R250 JAE Electronics
topics_id=66823&ext_no=06&index=1&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
PCI Express/PCI Connectors RCPT PC SIDE 144POS SMD
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 148 (144 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.547" (13.89mm), Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm), Mated Stacking Heights: 20.2mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WD2F144WB2R250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WD2F144WB2R250 Виробник : JAE Electronics topics_id=66823&ext_no=06&index=1&_lang=en Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 148 (144 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.547" (13.89mm)
Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm)
Mated Stacking Heights: 20.2mm