WDBR3-50RKTW
WDBR3-50RKTW IRC (TT electronics)
wdbr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 50 Ohm 10% 3500W ±600ppm/°C Faston Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук