WDD30-12S3U
WDD30-12S3U CHINFA ELECTRONICS
WDD30U.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 35÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; WDD30U
Type of converter: DC/DC
Power: 30W
Input voltage: 35...75V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 2.5A
Manufacturer series: WDD30U
Body dimensions: 50.8x40.64x10.16mm
Efficiency: 88%
Operating temperature: -40...71°C
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
Converter features: remote ON/OFF control
Number of outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 35÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; WDD30U, Type of converter: DC/DC, Power: 30W, Input voltage: 35...75V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 2.5A, Manufacturer series: WDD30U, Body dimensions: 50.8x40.64x10.16mm, Efficiency: 88%, Operating temperature: -40...71°C, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC, Converter features: remote ON/OFF control, Number of outputs: 1.