Продукція > WINSTAR DISPLAY > WF0096ATYAA3DNF10
WF0096ATYAA3DNF10
WF0096ATYAA3DNF10 Winstar Display
WF0096ATYAA3DNF10.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: 0.96" TFT 80x160
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color LCD
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI
Viewing Area: 10.80mm W x 21.70mm H
Dot Pixels: 160 x 80
Controller Type: ST7735S
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)