WF04P1430FTL
WF04P1430FTL Walsin Technology Corporation
ASC_WF10P.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 143 OHM 1% 1/8W 0402
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 143 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 143 OHM 1% 1/8W 0402, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 143 Ohms.