Продукція > WALSIN > WF06P393JTL
WF06P393JTL
WF06P393JTL WALSIN
ASC_WF08P-06P_V05.pdf
Виробник: WALSIN
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 39kΩ; 0.125W; ±5%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 39kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 5600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 39kΩ; 0.125W; ±5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 39kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.