Продукція > WALSIN > WF06P3R3JTL
WF06P3R3JTL
WF06P3R3JTL WALSIN
ASC_WF08P-06P_V05.pdf
Виробник: WALSIN
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 3.3Ω; 0.125W; ±5%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 3.3Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 3.3Ω; 0.125W; ±5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 3.3Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C.