WF06Q2001DTL
WF06Q2001DTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxq.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук