WF06R1201BTL
WF06R1201BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 1.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук