Продукція > LANBERG > WF10-2304-10S
WF10-2304-10S
WF10-2304-10S LANBERG
WF10-2304-10S.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 4U; grey; Z: 310mm; X: 280mm
Type of enclosure: rack cabinet
Standard: 10"
Useful height (U): 4U
Body colour: grey
Dimension Z: 310mm
Dimension X: 280mm
Version: hanging
Caution!: Do-it-yourself kit
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 4U; grey; Z: 310mm; X: 280mm, Type of enclosure: rack cabinet, Standard: 10", Useful height (U): 4U, Body colour: grey, Dimension Z: 310mm, Dimension X: 280mm, Version: hanging, Caution!: Do-it-yourself kit.