Продукція > LANBERG > WF10-2309-00B
WF10-2309-00B
WF10-2309-00B LANBERG
WF10-2309-00B.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 9U; black; Z: 310mm; X: 280mm
Type of enclosure: rack cabinet
Dimension Z: 310mm
Dimension X: 280mm
Useful height (U): 9U
Standard: 10"
Body colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 9U; black; Z: 310mm; X: 280mm, Caution!: Do-it-yourself kit, Version: hanging, Type of enclosure: rack cabinet, Dimension Z: 310mm, Dimension X: 280mm, Useful height (U): 9U, Standard: 10", Body colour: black.