Продукція > LANBERG > WF10-2309-00S
WF10-2309-00S
WF10-2309-00S LANBERG
WF10-2309-00S.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 9U; grey; Z: 310mm; X: 280mm
Type of enclosure: rack cabinet
Standard: 10"
Useful height (U): 9U
Body colour: grey
Dimension Z: 310mm
Dimension X: 280mm
Version: hanging
Caution!: Do-it-yourself kit
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 9U; grey; Z: 310mm; X: 280mm, Type of enclosure: rack cabinet, Standard: 10", Useful height (U): 9U, Body colour: grey, Dimension Z: 310mm, Dimension X: 280mm, Version: hanging, Caution!: Do-it-yourself kit.