Продукція > LANBERG > WF11-3306-10S
WF11-3306-10S
WF11-3306-10S LANBERG
WF11-3306-10S.pdf WF11-3306-10S DRAW.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 6U; grey; Z: 300mm; X: 300mm
Caution!: Do-it-yourself kit
Body colour: grey
Version: hanging
Type of enclosure: rack cabinet
Dimension X: 300mm
Dimension Z: 300mm
Useful height (U): 6U
Standard: 10"
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 6U; grey; Z: 300mm; X: 300mm, Caution!: Do-it-yourself kit, Body colour: grey, Version: hanging, Type of enclosure: rack cabinet, Dimension X: 300mm, Dimension Z: 300mm, Useful height (U): 6U, Standard: 10".