WF12Q8203BTL
WF12Q8203BTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxq.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 820K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук