WF12R9763BTL
WF12R9763BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 976K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук