WF12T3001BTL
WF12T3001BTL Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 3K OHM 0.1% 1/8W 1206
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 3 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3K OHM 0.1% 1/8W 1206, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 3 kOhms.