WF12W1203ATL
WF12W1203ATL Walsin Technology Corporation
wfxxfw.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 120K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук