WF12Z2490ATL
WF12Z2490ATL Walsin Technology Corporation
71asc_wfxxz.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 249 Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Pad SMD Medical T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук