Продукція > WEIPU > WF24J10TA1
WF24J10TA1 WEIPU
WF Series-WEIPU Connector.pdf
Виробник: WEIPU
Category: WEIPU connectors
Description: Connector: circular; plug; male; PIN: 10; IP65; WF24; 5÷12mm; 10A
Case: size 24
Manufacturer series: WF24
Kind of connector: male
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold-plated
Locking system: internal thread; threaded joint
IP rating: IP65
Connector: plug
Electrical mounting: soldering
Spatial orientation: straight
Wire cross-section: 2mm2
Cable external diameter: 5...12mm
Current rating: 10A
Number of pins: 10
Wire size: 14AWG
Rated voltage: 0.5kV
Type of connector: circular
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: WEIPU connectors, Description: Connector: circular; plug; male; PIN: 10; IP65; WF24; 5÷12mm; 10A, Case: size 24, Manufacturer series: WF24, Kind of connector: male, Mechanical mounting: for cable, Contact plating: gold-plated, Locking system: internal thread; threaded joint, IP rating: IP65, Connector: plug, Electrical mounting: soldering, Spatial orientation: straight, Wire cross-section: 2mm2, Cable external diameter: 5...12mm, Current rating: 10A, Number of pins: 10, Wire size: 14AWG, Rated voltage: 0.5kV, Type of connector: circular.