WF25P1100FTL
WF25P1100FTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 110 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук