WF25P153 JTL
WF25P153 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 15K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 2400 шт:
Написати відгук