WF25P6R8 JTL
WF25P6R8 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 14200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук