WF25R3001BTL
WF25R3001BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 2512 3K Ohm 0.1% 1W ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 148000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук