WF25S101 JTL
WF25S101 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxs.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук