WF25U1022BTL
WF25U1022BTL Walsin Technology Corporation
32asc_wf25_20_10u.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 2512 10.2K Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук