WF25U2212BTL
WF25U2212BTL Walsin Technology Corporation
32asc_wf25_20_10u.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 2512 22.1K Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук