Продукція > WEIPU > WF32K10TA1
WF32K10TA1 WEIPU
WF Series-WEIPU Connector.pdf
Виробник: WEIPU
Category: WEIPU connectors
Description: Connector: circular; plug; female; PIN: 10(5+5); IP65; WF32; 500V
Case: size 32
Manufacturer series: WF32
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold-plated
Locking system: internal thread; threaded joint
IP rating: IP65
Connector: plug
Electrical mounting: soldering
Spatial orientation: straight
Wire cross-section 1: 2mm2
Wire cross-section 2: 4mm2
Cable external diameter: 8.5...19.5mm
Number of pins: 10 (5+5)
Current rating 1: 10A
Current rating 2: 25A
Rated voltage: 0.5kV
Type of connector: circular
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: WEIPU connectors, Description: Connector: circular; plug; female; PIN: 10(5+5); IP65; WF32; 500V, Case: size 32, Manufacturer series: WF32, Kind of connector: female, Mechanical mounting: for cable, Contact plating: gold-plated, Locking system: internal thread; threaded joint, IP rating: IP65, Connector: plug, Electrical mounting: soldering, Spatial orientation: straight, Wire cross-section 1: 2mm2, Wire cross-section 2: 4mm2, Cable external diameter: 8.5...19.5mm, Number of pins: 10 (5+5), Current rating 1: 10A, Current rating 2: 25A, Rated voltage: 0.5kV, Type of connector: circular.