WF39ESWASDNN0
WF39ESWASDNN0 Winstar Display
71aa091880c175e5cef38cc0c3efdc05.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: Bar Type 3.9" High Brightness, W
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 97.04mm W x 27.34mm H
Dot Pixels: 480 x 128
Controller Type: SC7283
Diagonal Screen Size: 3.9" (99.06mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Bar Type 3.9" High Brightness, W, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 24-Bit (RGB), Viewing Area: 97.04mm W x 27.34mm H, Dot Pixels: 480 x 128, Controller Type: SC7283, Diagonal Screen Size: 3.9" (99.06mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.