WF52ASLASDNN0
WF52ASLASDNN0 Winstar Display
6ff08aa101b57188ba07efc56add0856.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: High Brightness 5.2" Bar Type TF
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 133.40mm W x 39.40mm H
Dot Pixels: 480 x 128
Controller Type: ST7252
Diagonal Screen Size: 5.2" (132.08mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: High Brightness 5.2" Bar Type TF, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 24-Bit (RGB), Viewing Area: 133.40mm W x 39.40mm H, Dot Pixels: 480 x 128, Controller Type: ST7252, Diagonal Screen Size: 5.2" (132.08mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.