WF88BTYA8MNN0
WF88BTYA8MNN0 Winstar Display
b32f59a1f5ca60571e6f96cf27b4c404.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: 8.8" 480x1920 IPS TFT LCD Displa
Packaging: Case
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Viewing Area: 218.88mm W x 54.72mm H
Dot Pixels: 1920 x 480
Diagonal Screen Size: 8.8" (223.52mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.8" 480x1920 IPS TFT LCD Displa, Packaging: Case, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Viewing Area: 218.88mm W x 54.72mm H, Dot Pixels: 1920 x 480, Diagonal Screen Size: 8.8" (223.52mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.