Продукція > WEET > WFA2A153K100000BR
WFA2A153K100000BR WEET
WFA CL21.pdf
Виробник: WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 15nF; 100V; 14x9.5x5.5mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: WFA
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 100V
Body dimensions: 14x9.5x5.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 10mm
Leads: radial
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 15nF; 100V; 14x9.5x5.5mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Manufacturer series: WFA, Capacitance: 15nF, Operating voltage: 100V, Body dimensions: 14x9.5x5.5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 10mm, Leads: radial, Operating temperature: -40...85°C.