Продукція > WEET > WFA2G104K100000BR
WFA2G104K100000BR WEET
WFA CL21.pdf
Виробник: WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 100nF; 400V; 14x10.8x7mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 14x10.8x7mm
Leads: radial
Mounting: THT
Manufacturer series: WFA
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -40...85°C
Terminal pitch: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 100nF; 400V; 14x10.8x7mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 14x10.8x7mm, Leads: radial, Mounting: THT, Manufacturer series: WFA, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -40...85°C, Terminal pitch: 10mm.