Продукція > WEET > WFA2J105K275000BR
WFA2J105K275000BR WEET
WFA CL21.pdf
Виробник: WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 1uF; 630V; 31x19.5x11mm; THT; ±10%
Manufacturer series: WFA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 31x19.5x11mm
Operating voltage: 630V
Leads: radial
Type of capacitor: polypropylene
Tolerance: ±10%
Capacitance: 1µF
Terminal pitch: 27.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 1uF; 630V; 31x19.5x11mm; THT; ±10%, Manufacturer series: WFA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 31x19.5x11mm, Operating voltage: 630V, Leads: radial, Type of capacitor: polypropylene, Tolerance: ±10%, Capacitance: 1µF, Terminal pitch: 27.5mm.