Продукція > WEET > WFA2J824K275000BR
WFA2J824K275000BR WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 820nF; 630V; 31x18.5x10mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: WFA
Capacitance: 0.82µF
Operating voltage: 630V
Body dimensions: 31x18.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 27.5mm
Leads: radial
Operating temperature: -40...85°C
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; WFA; 820nF; 630V; 31x18.5x10mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Manufacturer series: WFA, Capacitance: 0.82µF, Operating voltage: 630V, Body dimensions: 31x18.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 27.5mm, Leads: radial, Operating temperature: -40...85°C.