Продукція > WEET > WFCQ3104K225000BR
WFCQ3104K225000BR WEET
WFC X2.pdf
Виробник: WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 100nF; 310V; 26.5x15x6mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Manufacturer series: WFC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 310V
Body dimensions: 26.5x15x6mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 22.5mm
Leads: radial
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 100nF; 310V; 26.5x15x6mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Manufacturer series: WFC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 310V, Body dimensions: 26.5x15x6mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 22.5mm, Leads: radial, Operating temperature: -40...85°C.