Продукція > WEET > WFCQ3225K275000BR
WFCQ3225K275000BR WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 2.2uF; 310V; 31x25x14mm; THT
Manufacturer series: WFC
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 31x25x14mm
Operating voltage: 310V
Kind of capacitor: X2
Tolerance: ±10%
Capacitance: 2.2µF
Terminal pitch: 27.5mm
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 2.2uF; 310V; 31x25x14mm; THT, Manufacturer series: WFC, Mounting: THT, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 31x25x14mm, Operating voltage: 310V, Leads: radial, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Tolerance: ±10%, Capacitance: 2.2µF, Terminal pitch: 27.5mm.