Продукція > WEET > WFCQ3684K275000BR
WFCQ3684K275000BR WEET
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 680nF; 310V; 31.5x19.5x10.8mm
Manufacturer series: WFC
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 31.5x19.5x10.8mm
Operating voltage: 310V
Kind of capacitor: X2
Tolerance: ±10%
Capacitance: 0.68µF
Terminal pitch: 27.5mm
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; WFC; 680nF; 310V; 31.5x19.5x10.8mm, Manufacturer series: WFC, Mounting: THT, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 31.5x19.5x10.8mm, Operating voltage: 310V, Leads: radial, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Tolerance: ±10%, Capacitance: 0.68µF, Terminal pitch: 27.5mm.