Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > WFL-2LPHF-04SA2-A-61.1BS
WFL-2LPHF-04SA2-A-61.1BS Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL W.FL TO W.FL 2.4"
Packaging: Bag
Length: 2.402" (61.00mm)
Написати відгук
Description: COAX CBL W.FL TO W.FL 2.4", Packaging: Bag, Length: 2.402" (61.00mm), Style: W.FL to W.FL, 1st Connector: W.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: W.FL Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.