Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > WFL-2LPHF6-04N1TV-AA71.2F
WFL-2LPHF6-04N1TV-AA71.2F Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY
Packaging: Bag
Color: White
Length: 2.795" (71.00mm)
Style: W.FL to W.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: W.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: W.FL Plug, Right Angle
Part Status: Obsolete
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY, Packaging: Bag, Color: White, Length: 2.795" (71.00mm), Style: W.FL to W.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: W.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: W.FL Plug, Right Angle, Part Status: Obsolete, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.