Продукція > IGUS > WFM-0810-10
WFM-0810-10
WFM-0810-10 IGUS
iglidur-W300-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 10mm
Material: iglidur® W300
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...90°C
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 77
Colour: yellow
Kind of Bearing: slide
Version: with flange
на замовлення 39 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 10mm, Material: iglidur® W300, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 77, Colour: yellow, Kind of Bearing: slide, Version: with flange.