Продукція > IGUS > WFM-1214-12
WFM-1214-12
WFM-1214-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 14mm
Internal diameter: 12mm
Length: 12mm
Operating temperature: -40...90°C
Shore hardness: 77
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 20mm
на замовлення 18 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 14mm, Internal diameter: 12mm, Length: 12mm, Material: iglidur® W300, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Shore hardness: 77, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 20mm.