Продукція > IGUS > WFM-1820-12
WFM-1820-12
WFM-1820-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 20mm
Internal diameter: 18mm
Length: 12mm
Operating temperature: -40...90°C
Version: with flange
Flange diameter: 26mm
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 20mm, Internal diameter: 18mm, Length: 12mm, Material: iglidur® W300, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Shore hardness: 77, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 26mm.